Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUALITY 2018

VOLEBNÍ ROK 2018

 

_____

Již 11 let hájíme vaše zájmy

 

Již 11 let hlídá Hnutí pro Prahu 11, co se děje ve vašem okolí. Kde, kdo a co se chystá zastavět, pokácet. Společný zájem o klidné bydlení na Jižním Městě nás dal před lety dohromady. Nejprve před nežádoucími bytově-administrativními komplexy v sídlišti. Později pro naprosté prospěchářství vládnoucích stran. V občanských sdruženích (nyní spolcích) působíme s pracovitostí, pokorou a držením slibů. Zodpovídáme se svým sousedům a voličům. Jako zastupitelé fungujeme se stejným nasazením. Vyhráváme soudy proti drzosti developerů a spřízněných úřadů. 2014-2016 jsme se vrhli do práce na radnici. Chlívek ve formě nevýhodných smluv, finančních úniků, rozjetých výstaveb a dalších nešvarů jsme nestihli ani vyčistit. A už se v podání ANO/ TOP 09 s podporou Mlejnskému spřízněných stran, vč. KSČM, pokračuje. 

 

Hnutí pro Prahu 11 věří, že pro klidné, čisté a bezpečné Jižní Město bude opět na radnici pracovat. Že otevřeme např. venkovní bazén a obnovíme vodní prvky. A věříme, že se lidí, kteří berou Jižní Město jako zdroj svého prospěchu a ukájení mocenských choutek, voliči politicky zbaví. A Praha 11 přestane být líhní té nejhorší politické kultury v zemi. 

 

Letos jde opravdu o hodně. Buď porazíme politické fosílie posledních třiceti let (převlečené snad ve všech stranách Prahy 11 a spojené v jedné masivní koalici) nebo skončíme zase v opozici. A to už vážně letos nechceme! 

 

Pokud jste se rozhodli volit HPP11, zaškrtněte prosím na volebním lístku stranu HPP11 jako celek.

 

Jihoměstské noviny v el. formě:

http://hpp11.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=629:volebni-special-jihomestske-noviny-c-18&catid=36&Itemid=56

 

Více informací naleznete na webu a facebooku Hnutí pro Prahu 11, kde nás též můžete podpořit (či na facebooku Prahy 11 či dalších stran).

 

Případně můžete přispět na transparentní účet HPP11 či spolku Zelené Roztyly na právní služby v rámci připomínkování kontroverzních stavebních záměrů.

 

Téměř dvěstě obyvatel Roztyl se přidalo v posledních měsících k zasílání infomejlů od Zelené Roztyly, z.s. Infomejly zasíláme od roku 2009, kdy jsme organizovali první petici proti masivní zástavbě kolem metra Roztyly.

 

Pokud si nepřejete dále dostávat naše informační emaily, dejte nám prosím vědět. 

 

Pěkný den!

 

Za Zelené Roztyly, z.s.

 

Šárka Zdeňková a Aleš Kulhánek


-- 
Zelené Roztyly, z.s.
člen Hnutí pro Prahu 11
web: www.hpp11.cz
FB: www.facebook.com/hpp11cz/