Jdi na obsah Jdi na menu
 


Občanské sdružení Zelené Roztyly bylo založeno 4.9.2009 za účelem ochrany území kolem metra Roztyly před rozsáhlou zástavbou - tzv. Velké Roztyly.

Adresa o.s.: Kloknerova 2214/6, Praha 11, 148 00

IČ: 22836535

 

tel.: 775 323 378 
e-mail: zeleneroztyly@email.cz
www.zeleneroztyly.cz

Členové o.s. Zelené Roztyly:

David Štěrbáček

Aleš Kulhánek

Karla Ševčíková

Šárka Bártová (Zdeňková)

Růžena 

... další členoví budou průběžně doplněni

Stanovy o.s.Zelené Roztyly najdete ve Fotoalbum. 

 

O.s. Zelené Roztyly sleduje a informuje o dalších kauzách výstavby na Roztylech a Jižním Městě, zejména o záměrech - Bytový park Roztyly, Na Výhledu, aktuálně mrakodrapy Prague Eye Towers a dalších (nejen stavebních) nápadech ovlivňujících život na našem sídlišti. O.s. Zelené Roztyly vstupuje do územních řízení, podává připomínky, zastupuje občany, vystupuje na úřadech i MHMP. Sledujeme situaci na celém Jižním Městě a jsme ve spolupráci s dalšími aktivními subjekty po celé Praze.

Od roku 2009 se aktivně zajímáme o dění v našem okolí a nadále považujeme staronovou jihoměstskou koalici ODS-ČSSD-PP-KSČM za zločinný spolek nepřispívající Jižnímu Městu.

 

Spolupracujeme s obyvateli a dalšími občanskými sdruženími na Jižním Městě i Praze:

Občanské sdružení Chodov, občanské sdružení Hezké Jižní Město, o.s. Arnika, o.s. Občané postižení Severojižní magistrálou, Koalice Trojmezí a další.

 Od roku 2009 do současnosti (2013) vystupujeme jako zástupce veřejnosti a stále pracujeme na ochraně území Roztyl před různě méně či více vykutálenými zájemci o jeho zástavbu.